Piotr Zając - Specjalista IT

Pomoc informatyczna on-line

Zdjęcie główne

Zdalna pomoc informatyczna w trudnych przypadkach

Czasem zdarza się, że nagle aplikacje przestają działać lub dziwnie się zachowują. Niezależnie jakiej aplikacji to dotyczy czasem problem trzeba rozwiązać natychmiast. Szczególnie jeśli dotyczy to programu Płatnik, programów do zarządzania firmą typu Wapro, Comarch, Insert lub innych . 

O ile bywa iż dla użytkownika jest to problem bardzo poważny, często dla serwisu informatycznego są to drobne rzeczy które można rozwiązać w kilka minut. Nawet poważniejsze przypadki często można rozwiązać zdalnie o ile komputer działa i jest podłączony do internetu.

Informatyczna pomoc zdalna - dla kogo?

Dlatego wychodząc naprzeciw problemom klientów proponujemy zdalną pomoc informatyczną na najwyższym poziomie. Problem może dotyczyć wolnego działania komputera, problemów z konkretnymi aplikacjami, silnikami baz danych np. MSSQL i wielu innych. Czasem zwyczajna bezpłatna porada informatyczna potrafi pomóc w rozwiązaniu występujących nieprawidłowości.

Doświadczenie

Jako firma zajmujemy się dość szeroko rozumianą obsługą informatyczną, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów informatycznych. 

Szczególnie jeśli problemy dotyczą programów bazodanowych czy aplikacji Płatnik

Skontaktuj się z nami

Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies