Piotr Zając - Specjalista IT

Naprawa bazy danych Insert

Zdjęcie główne

Jeden z najbardziej powszechnych w Polsce systemów sprzedaży to program Subiekt GT firmy Insert. Czasem jednak baza danych Subiekta ulega uszkodzeniu. To oczywiście niemiła sytuacja szczególnie jeśli nie ma aktualnej kopii bezpieczeństwa. 

Baza Oprogramowania Insert nie działa, co robić w takiej sytuacji ? 

Często obsługujący firmę serwis nie potrafi sobie z tym problemem poradzić, czasem również producent oprogramowania odmawia naprawy takiej bazy. 

Nasza oferta skierowana jest do firm które mają naprawdę poważny problem ze swoją bazą danych InsErt. Oferujemy profesjonalne usługi naprawy baz danych oprogramowania Insert.

Innymi słowy jeśli nie możesz uruchomić Subiekt GT lub innego programu z linii Insert GT (choć nie tylko ), baza jest w trybie suspect, czy jakimkolwiek innym uniemożliwiającym na niej pracę, a nawet jeśli jest tak uszkodzona że nie podpina się do silnika SQL nie załamuj się. Na 99% jesteśmy w stanie pomóc.

Doświadczenie

Wielokrotnie pomagaliśmy użytkownikom pracującym na programach Insert, Wapro, Płatnik, Comarch i wielu innych, oraz skutecznie naprawialiśmy bazy danych, których nie chcieli naprawiać producenci oprogramowania. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz stosowane technologie sprawiają iż jesteśmy jedną z wiodących na rynku firm specjalizujących się w naprawach tzw. beznadziejnych przypadków uszkodzonych baz danych.

 

Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies