Piotr Zając - Specjalista IT

Naprawa bazy danych Płatnika

Jeśli korzystasz z programu Płatnik i twoja baza danych uległa uszkodzeniu, nie musisz się martwić. Uszkodzoną bazę danych można bowiem odzyskać. Objawami uszkodzenia bazy danych programu Płatnik mogą być m.in.:

  • brak możliwości połączenia z bazą danych,
  • brak widoczności lub kompletności dokumentów po wejściu do programu,
  • występowanie błędów w trakcie pracy programu,
  • czy też inne nieprawidłowe zachowania systemu.

W takich sytuacjach często niezbędna jest usługa naprawy bazy danych płatnika.

Wiedza i doświadczenie

Jako profesjonalna firma zajmująca się naprawą baz danych, oferujemy usługi naprawy baz programu Płatnik. Nasz doświadczony zespół posiada unikalną wiedzę i własne narzędzia, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie naprawić większość uszkodzeń, lub przynajmniej odzyskać istotne dane archiwalne.

Skuteczne Odzyskiwanie

Nasza skuteczność przekracza 99%, co czyni nas wiodącą firmą na rynku w zakresie profesjonalnej naprawy baz danych. Często jesteśmy w stanie naprawić bazy, których naprawy nie podjęli się nawet producenci oprogramowania.

Dodatkowe usługi dla płatnika

Oprócz naprawy uszkodzonych baz danych, oferujemy również pomoc w prewencyjnym zabezpieczeniu twoich ważnych danych oraz pomoc przy konwersji baz Płatnika z MS Access do MS SQL lub w drugą stronę. Ponadto, pomagamy w tworzeniu archiwów programu Płatnik w celu przekazania ich podatnikowi, np. w sytuacji, gdy rezygnujesz z obsługi biura rachunkowego i potrzebujesz przekazać dane programu nowej osobie zajmującej się księgowością.

Przykładem może tu być np.. sytuacja w której występują błędy podczas importu dokumentów rozliczeniowych z zewnętrznych systemów kadrowo-płacowych. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zdiagnozować problem i zalecić skuteczne jego rozwiązanie.

Ogólnie rzecz ujmując uszkodzona baza danych prawie zawsze jest przypadkiem indywidualnym, dlatego przed naprawą bazy zawsze dokonujemy jej analizy. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, którą wykonujemy maksymalnie w 4 godziny od momentu przekazania bazy. Po analizie następuje wycena i ewentualna decyzja o naprawianiu.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują pomocy związanej z bazami danych programu Płatnik