Piotr Zając - Specjalista IT

Automatyczne odczytywanie dokumentów

Zdjęcie główne

Automatyczne Odczytywanie dokumentów

Zastanawiałeś się ile czasu w swojej pracy poświęcasz na żmudne i czasochłonne przepisywanie dokumentów? Odczytywanie dokumentów to program do odczytu faktur papierowych oraz elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programów księgowych i systemów ERP takich jak WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, czy Comarch ERP Optima.

Wysoka skuteczność i oszczędność czasu

Skuteczność odczytu dokumentów to ponad 95%. Decydując się na program do odczytu dokumentów oszczędzasz czas, unikasz monotonii i nudy, zyskujesz szybki i łatwy dostęp do wszystkich faktur. W tym samym czasie możesz obsłużyć więcej dokumentów, czyli więcej klientów, co przekłada się na  oszczędność czasu.

Ten czas można przeznaczyć na podniesienie standardu swoich usług poprzez obsługę i doradztwo klientom oraz poszerzanie własnej wiedzy. Podnieś swój komfort pracy.

Funkcjonalność

Podgląd skanu faktury jest możliwy bezpośrednio z poziomu programu księgowego – nie trzeba szukać wersji papierowej w morzu teczek i segregatorów. Wszystkie ważne informacje są dostępne błyskawicznie, gdy ich tylko potrzeba. Dodatkowo tworzone jest archiwum wszystkich dodanych dokumentów w programie. Pozwala to na szybki dostęp do dokumentów każdej uprawnionej osoby, chroni dokumenty przed zniszczeniem oraz przyśpiesza proces wyszukiwania konkretnych danych.

Obieg dokumentów

Program umożliwia również generowanie elektronicznych przelewów oraz kontrolowania płatności. Bardzo ważne w kontekście Obiegu Dokumentów jest to, że system pozwala zachować i w dowolnym momencie przywołać pełną historię zmian łącznie z komentarzami. Łatwo można określić kto, kiedy jaką czynność wykonał, dlatego już nikt nie powie „to nie moja ręka”.

Kompleksowa profesjonalna pomoc

Oferujemy pomoc we wdrożeniu programu oraz konfigurację z twoim programem księgowym. Jesteśmy partnerem SaldeoSmart. Z naszą pomocą w łatwy i przyjemny sposób zaczniesz korzystać z automatycznego odczytywania dokumentów. 

Zapraszamy do kontaktu:

Skontaktuj się z nami

Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies