Piotr Zając - Specjalista IT

Naprawa baz danych Comarch

Analiza i Naprawa baz danych Comarch ERP

Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi z zakresu analizy i naprawy baz SQL wszystkich programów z rodziny Optima. Ponadto, oferujemy usługi czyszczenia baz danych z nadmiarowych danych, a także usługi kopiowania danych pomiędzy bazami SQL.

Specjalizujemy się również w "łamaniu" baz danych w trakcie roku, wraz z importem danych o transakcjach, danych księgowych i kadrowo-placowych, co pozwala naszym klientom na uzyskanie pełnej i aktualnej wiedzy o swoich bazach danych.

Oferujemy również analizę i naprawę baz danych programów Comarch ERP Klasyka, w wersjach standardowej i c/s. Nasz wykwalifikowany zespół analityków i serwisantów posiada unikalną wiedzę i własne narzędzia do analizy i naprawy tych baz danych, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

Przykładowe Usługi

Nasze usługi obejmują ocenę spójności logicznej bazy, ocenę poprawności stanów początkowych i bieżących ilości oraz ich wartości, analizę uszkodzonych powiązań pomiędzy plikami, oraz diagnostykę przyczyn uszkodzeń.

Nasze usługi naprawcze obejmują m.in. odbudowę uszkodzonych plików i naprawę struktury danych, odbudowę i naliczanie uszkodzonych średnich ważonych instalacjach wielomagazynowych, naprawę uszkodzonych powiązań pomiędzy plikami, naprawę nieprawidłowego "obcięcia" bazy danych, oraz "przywracanie do życia" archiwalnych wersji programów.

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy związane z bazami danych programów Comarch ERP Klasyka, zapewniając naszym klientom pełen dostęp do ważnych danych i informacji.

Naprawiamy i optymalizujemy bazy danych następujących programów:

  • Comarch ERP Klasyka Firma++ (FPP)
  • Mała Firma (MF)
  • Księga Handlowa (KH)
  • Płace (PL)
  • Płace i Kadry (PiK)
  • Comarch ERP Optima
  • Comarch ERP XL
Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies