Zdalna pomoc informatyczna w trudnych przypadkach


Czasem zdarza się, że nagle aplikacje przestają działać lub dziwnie się zachowują. Niezależnie jakiej aplikacji to dotyczy czasem problem trzeba rozwiązać natychmiast. Szczególnie jeśli dotyczy to programu Płatnik, programów do zarządzania firmą typu Wapro, Comarch, Insert lub innych . 

O ile bywa iż dla użytkownika jest to problem bardzo poważny, często dla serwisu informatycznego są to drobne rzeczy które można rozwiązać w kilka minut. Nawet poważniejsze przypadki często można rozwiązać zdalnie o ile komputer działa i jest podłączony do internetu.

Dlatego wychodząc naprzeciw problemom klientów proponujemy zdalną pomoc informatyczną na najwyższym poziomie. Problem może dotyczyć wolnego działania komputera, problemów z konkretnymi aplikacjami, silnikami baz danych np. MSSQL i wielu innych. Czasem zwyczajna bezpłatna porada informatyczna potrafi pomóc w rozwiązaniu występujących nieprawidłowości.

Jako firma zajmujemy się dość szeroko rozumianą obsługą informatyczną, co w połaczeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów informatycznych. 

Szczególnie jeśli problemy dotyczą programów bazodanowych czy aplikacji Płatnik

Dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego - it@piotr-zajac.pl lub telefonicznego 535 50 53 59 

Profesjonalne usługi informatyczne

Profesjonalne usługi informatyczne są dostępne dla każdego. Sprawdź sam! Skontaktuj się już dziś 535 50 53 59
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.