Naprawa bazy - pomoc Płatnik


Uszkodzoną bazę danych można odzyskać.

Objawem uszkodzenia bazy danych programu Płatnik może być np:

  1. Program nie może się połączyć z bazą danych
  2. Po wejściu do programu Płatnik dokumenty są niewidoczne lub niekompletne
  3. W trakcie pracy Płatnik przestaje działać
  4. Różne inne anormalne zachowania systemu.

Często świadczy to o uszkodzeniu bazy. W takiej sytuacji często jedynym wyjściem jest skorzystanie z usługi naprawy takiej bazy.

Większość uszkodzeń daje się naprawić lub przynajmniej odzyskać istotne dane archiwalne. Jako jedna z nielicznych firm świadczymy usługi naprawy baz danych, również takich które uległy naprawdę poważnemu uszkodzeniu. Skuteczność jaką dzięki stosowanym technologiom i doświadczeniu uzyskujemy przekracza 99%. Dzięki temu jesteśmy wiodącą na rynku firmą zajmującą się profesjonalną naprawą baz danych. Często jest tak że z pełnym powodzeniem naprawiamy bazy których naprawy nie podjęli się producenci oprogramowania.

Dodatkowo świadczymy pomoc mająca na celu prewencyjnie zabezpieczenie Państwa istotnych danych, jak również pomoc przy konwersji baz Płatnika z MS Access do MS SQL lub w drugą stronę. Podobnie pomagamy w robieniu archiwum programu celem przekazania go Podatnikowi. Dotyczy to między innymi przypadków w których klient rezygnuje z obsługi Biura Rachunkowego i potrzebuje dane programu płatnik do przekazania nowej osobie zajmującej się księgowością.

Nasza oferta jest skierowana do każdego kto ma problem z bazą danych, chociaż nie tylko. Świadczymy również szeroko pojętą pomoc informatyczną dla firm, również dotycząca bieżących problemów z pracą na płatniku.

Przykładem może tu być np.. sytuacja w której występują błędy podczas importu dokumentów rozliczeniowych z zewnętrznych systemów kadrowo-płacowych. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zdiagnozować problem i zalecić skuteczne jego rozwiązanie.

Ogólnie rzecz ujmując uszkodzona baza danych prawie zawsze jest przypadkiem indywidualnym, dlatego przed naprawą bazy zawsze dokonujemy jej analizy. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, którą wykonujemy maksymalnie w 4 godziny od momentu przekazania bazy. Po analizie następuje wycena i ewentualna decyzja o naprawianiu.

Profesjonalne usługi informatyczne

Profesjonalne usługi informatyczne są dostępne dla każdego. Sprawdź sam! Skontaktuj się już dziś 535 50 53 59
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.