Specjalista IT

Obsługa informatyczna sektora MŚP

Pomoc On-Line instalacja

Piotr Zając Informatyk – Specjalista IT Lublin

 

 

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?
W przypadku odzyskiwania danych – nic nie płacisz za wysyłkę i analizę nośnika

Wysyłając uszkodzoną bazę danych nie płacisz za jej analizę.
Pomoc On-Line
Możesz śmiało zadzwonić bo nie zawsze zachodzi konieczność mojej interwencji. Jeśli masz banalny problem – podpowiem telefonicznie jak go rozwiązać.

Nie zależy mi na banalnych zleceniach. Informatykę postrzegam jako pasję życiową która przy okazji daje mi utrzymanie. Ale nie lubię robić rzeczy które nie stanowią żadnego wyzwania – w przeciwieństwie do osób które lubią robić tylko takie rzeczy .

Szczególnie jeśli zależy Ci na danych, a masz ograniczone środki – skontaktuj się. Być może okaże się że warto.

Informatyka – pojęcie które każdy zna ale jest ono tak szerokie że każdy może pod tym słowem rozumieć co innego. Nie uważam iż jest to rodzaj wiedzy tajemnej. Dla mnie jest to przede wszystkim hobby. Oczywiście sposób na życie też. Do problemów natury informatycznej staram się podchodzić jak do rozwiązywania zadań matematycznych. Staram się unikać stwierdzeń typu że czegoś się nie da zrobić itp. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne którym zależy na obsłudze informatycznej na wysokim poziomie przy rozsądnej cenie. W mojej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz oferowanych usług, w tym
Kompleksowa obsługa firm
Administracja sieci
Pomoc w dostosowaniu infrastruktury informatycznej do dynamicznie rozwijającego się rynku informatycznego
Integracja systemów informatycznych
Odzyskiwanie danych z dysków, telefonów
Odzyskiwanie haseł
Analiza zawartości dysków
Usługi związane ze sprzedażą i wdrożeniem oprogramowania do obsługi firm i biur rachunkowych – Oprogramowanie WAPRO( WF-Mag, WF-Fakir, WF-Kaper, WF-Gang), Insert (Subiekt, Rachmistrz, Rewizor) oraz Comarch (Comarch Optima)

Zanim podejmiesz próbę samodzielnego odzyskiwania danych – skontaktuj się. To w Twoim interesie. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego
tel 535505359

Czym się zajmuję?

 • Obsługa informatyczna firm

  W razie awarii

  Stała całodobowa obsługa informatyczna. Kwestie techniczne jak i te związane z oprogramowaniem i Administracją

  Zlecając nam obsługę informatyczną firmy, zyskujesz pewność że ryzyko awarii jest minimalne. Dbamy o to aby infrastruktua informatyczna firmy była w dobrej kondycji. Stale monitorowany jest sprzęt komputerowy, staramy się wykrywać problemy zanim sprzęt odmówi posłuszeństwa. Tak samo rzecz ma się z oprogramowaniem – szczególnie bazodanowym, którego awaria może się objawić nawet po kilku miesiącach.

 • Informatyka śledcza

  Dochodzenie w cyberprzestrzeni

  Wykradanie danych i oszustwa internetowe to problem który dotyka coraz większą liczbę osób

  Prowadzimy prace związaną z zaistniałymi incydentami, ale również prace prewencyjne i doradcze, których celem jest uświadomienie zagrożeń, a co za tym idzie zainspirowanie do podjęcia kroków mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa w firmie i w domu.

 • Odzyskiwanie danych

  z dysków telefonów – z urządzeń uszkodzonych po formatowaniu

  Częstym problemem jest utrata danych. Czysty sprzęt potrafi wrócić z serwisu itp

  Nasza pomoc polega na odzyskiwaniu danych utraconych z najróżniejszych przyczyn. To że dane „zniknęły” nie oznacza że ich już nie będzie. Zachęcamy do kontaktu. Pytanie nic nie kosztuje. Zanim podejmiesz próby na własną rękę skontaktuj się. Może to w dużej mierze zwiększyć szanse na całkowite odzyskanie utraconych informacji

 • Sprzedaż i serwis oprogramowania

  Wapro Insert (Subiekt, Rewizor i inne) Comarch Optima i inne

  Oprogramowanie bazodanowe to jeden z istotniejszych elementów funkcjonowanie większości firm

  Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu, serwisie oprogramowania i usuwaniu awarii związanych z jego funkcjonowaniem pozwala nam świadczyć usługi lokalnie i na odległość na najwyższym poziomie.
  Jeśli słyszysz od swojego informatyka że czegoś „nie da się zrobić” – pamiętaj że najczęściej nie jest to prawda. Naszym zdaniem możliwości rozwiązań informatycznych najczęściej ogranicza nasza wyobraźnia.

 • Administracja Sieci

  Administrowanie serwerami Microsoft 2003 2008 2012

  Serwery to potężne narzędzia. Niestety często niewykorzystywane

  Zarządzanie serwerami to nie tylko dbanie o to by działały. W naszej ocenie mają pomóc w procesach biznesowych. Naprawdę warto odkryć i wykorzystywać ich niesamowite możliwości


Profesjonalne usługi informatyczne

Profesjonalne usługi informatyczne są dostępne dla każdego. Sprawdź sam! Skontaktuj się już dziś 535 50 53 59
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.