Odzyskanie hasła do programu Płatnik za darmo !!!

Często znajdujemy się w sytuacji w której chcemy przenieść bazę danych płatnika na inny komputer, lub chcemy uzyskać do niej dostęp z innego stanowiska. Niestety zdarza się że nikt nie pamięta tzw hasła bazy danych.
Firmy ogłaszają że za kilkadziesiąt złotych odzyskują te hasła. Jednak każdy we własnym zakresie jest w stanie to zrobić. Niepotrzebna jest tu żadna wiedza fachowa. Potrzebujesz mieć zainstalowany Microsoft Access lub inny program do otwierania baz z *mdb np. Openoffice darmowy. Należy ściągnąć programik ze strony podanej w linku poniżej i otworzyć bazę płatnika. Jeśli nie wiesz jak ją znaleźć – skontaktuj się pomogę.

Mam nadzieję że informacje okażą się przydatne

Programy do odczytu haseł baz Płatnika

Zdarza się też sytuacja w której zapomnimy hasła do samego programu. Jest to sytuacja jeszcze prostsza do rozwiązania. Należy znaleźć program który nazywa się koala ratownik. Jest dostępny tutaj:
Koala Ratownik

Następnie trzeba go uruchomić i w oknie wpisać wersję programu której używamy. Najczęściej jest to 8.01.001 i wcisnąć przycisk „dekoduj” i po sprawie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Profesjonalne usługi informatyczne

Profesjonalne usługi informatyczne są dostępne dla każdego. Sprawdź sam! Skontaktuj się już dziś 535 50 53 59
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.